Փաշինյանը հանրային տրանսպորտում նախընտրական թռուցիկներ է բաժանում
Մետրոյի գնացքներում թռուցիկներ բաժանելուց ու երեւանյան բնակարաններում դռնեդուռ քարոզչություն անելուց հետո ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատարը նախընտրական թռուցիկներ է բաժանում հանրային տրանսպորտում՝ ավտոբուսներում։
Քաղաքացիները հարցեր են տալիս Փաշինյանին, խոսում վերջինիս կադրային քաղաքականությունից, Նիկոլ Փաշինյանն էլ զրուցում է ուղեւորների հետ։
Նիկոլ Փաշինյանն ասաց, որ հույս ունի՝ Հայկ Մարությանն արդեն զբաղվում է տրանսպորտի հարցով։ Նա նշեց, որ անհրաժեշտ է միասնական տրանսպորտային համակարգ կիրառել։ Փաշինյանը նշեց, որ Մարությանի հետ պայմանավորվել են միասնական աշխատանքային խումբ ստեղծել, խցանման հարցը քննարկել ու այն լուծելու տարբերակներ մշակել։ Վարչապետի պաշտոնակատարը նկատեց, որ ավտոբուսը համեմատաբար հարմար է երթեւեկության համար՝ ի տարբերություն երթուղային տաքսիների՝ գազելների։