Յուրա Մովսիսյանը վերադառնում է Հայաստանի ազգային հավաքական
Հայաստանի ազգային հավաքականի ֆուտբոլիստ Յուրա Մովսիսյանը ֆեյսաբուքյան իր էջում հայտնել է հավաքական վերադարձի մասին.
«Երեք տարի հավաքականում չխաղալուց հետո ես որոշեցի վերադառնալ ու կրկին խաղալ: Չէի մտածի, որ կրկին կվերադառնամ այն ամենից հետո, ինչ եղավ, բայց հիմա մենք ունենք նոր` ազատ Հայաստան եւ ավելի մեծ հպարտություն, քան իմ երկրի թիմին միանալը` չկա:
Չեմ համբերում երբ եմ վայրէջք կատարելու Հայաստանում, սպասում եմ լեփ-լեցուն ստադիոնի` հոկտեմբերի 13-ին և 16-ին: Մենք միայն մեր երկրպագուների աջակցության շնորհիվ կարող ենք նորից  սկսել հաղթական ուղին»,- գրել է Մովսիսյանը:
Հիշեցնենք, որ Հոկտեմբերի 13-ին Հայաստանի հավաքականը կմրցի Ջիբրալթարի, իսկ հոկտեմբերի 16-ին` Մակեդոնիայի ազգային ընտրանու հետո: