Դեն եւ Ադամ Բիլզերյան եղբայրները ՀՀ քաղաքացիություն են ստացել
Ոստիկանության անձնագրային եւ վիզաների վարչության պետ Մնացական Բիչախչյանը քիչ առաջ ֆեյսբուքի իր էջում տեղեկացրել է, որ Դեն Բիլզերյանը ՀՀ քաղաքացիություն է ստացել:
«Դեն եւ Ադամ Բիլզերյան եղբայրները ՀՀ քաղաքացիություն ստանալու կապակցությամբ երդման արարողությանը մասնակցելիս»,- մասնավորապես գրել է Բիչախչյանը:
ՀԺ-ն քիչ առաջ գրել էր, որ Դեն Բիլզերյանը Երեւանում է: Նրա այցը մասնավոր է: Կանանց, ալկոհոլի, զենքի, մարիխուանայի եւ էքստրեմալ մարզաձեւերի մոլի սիրահար, 37-ամյա Դեն Բիլզերյանը մշտապես սոցցանցերի օգտատերերի ուշադրության կենտրոնում է. նա Instagram-ում ունի ավելի քան 23,5 միլիոն, իսկ Twitter-ում՝ 1,47 միլիոն հետեւորդ: