Սերժ Սարգսյանն ու Հրայր Թովմասյանը հանդիպել են, անձնական զրույց ունեցել
Սերժ Սարգսյանի հրաժարականից հետո վերջինիս եւ Հրայր Թովմասյանի կապը չի կտրվել: Նրանք հանդիպել են: Այս մասին ՍԴ-ում ասաց Հրայր Թովմասյանը:
«Հանդիպել եմ հրաժարականից մեկ-երկու օր հետո: Եղել է անձնական հանդիպում եւ դրանից հետո էլ ոչ մի անգամ չենք հանդիպել»,- նշեց Հրայր Թովմասյանը:
Ի դեպ, նշենք, որ Հրայր Թովմասյանը Սերժ Սարգսյանի սիրելիներից է: Նա ժամանակին ներգրավված էր Սահմանադրական բարեփոխումների հանձնաժողովում եւ ջանք չէր խնայել ՀՀ Սահմանադրությունը Սերժ Սարգսյանի սուպերվարչապետական նկրտումներին հարմարեցնելու համար: