Վարչապետը Սյունիքի մարզում է. Սիսիանում նրան դիմավորեցին մեծ ոգեւորությամբ, ծափերով
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը Սյունիքի մարզի Սիսիան քաղաքում է: Նրան դիմավորելու համար հավաքվել էր սիսիանցիների հսկայական խումբ, որոնք նրան դիմավորեցին ծափերով, ողջագուրվեցին ու լուսանկարվեցին վարչապետի հետ, փոխանցեցին նամակներ:
Նիկոլ Փաշինյանը նշեց, որ իրեն մեղավոր է զգում՝ թավշյա հեղափոխության օրերին Սյունիք չհասնելու համար, սակայն հպարտ է յուրաքանչյուր սյունեցու ազատության համար:
Սիսիանի կենտրոնական հրապարակում տեղադրվել են բարձրախոսներ, որոնց միջոցով բնակիչները վարչապետին են ուղղում իրենց հուզող հարցերը:
Հիշեցնենք, որ վարչապետն այսօր քաղաքացիների հետ հանդիպումներ է ունենալու Սիսիանի, Գորիսի, Մեղրիի, Կապանի կենտրոնական հրապարակներում, նաեւ՝ դահլիճային հանդիպում Քաջարանում։