Սամվել Ալեքսանյանի բիզնեսն ավելի է ընդլայնվում, այս տարի 5 «Երեւան Սիթի» է բացվելու
ԱԺ ՀՀԿ-ական պատգամավոր Սամվել Ալեքսանյանի բիզնեսը շարունակվում է է՛լ ավելի ընդլայնվել: Մեր տեղեկություններով, այս տարի նախատեսված է 5 «Երեւան Սիթի» սուպերամարկետներ բացել: «Երեւան Սիթի»-ի գլխամասային գրասենյակից մեր հարցին ի պատասխան նշեցին, որ առայժմ երկու «Երեւան Սիթի»-ի բացումն է հստակ՝ Տիգրան Մեծի եւ Րաֆֆու փողոցներում, իսկ մնացածի մասին մանրամասներ չհայտնեցին:
Հիշեցնենք, որ Տիգրան Մեծի պողոտա՝ 37 շենքում շուտով բացվելու է հերթական «Երեւան Սիթի» սուպերմարկետը: Մինչ այդ այնտեղ գործում էր ԱԺ ՀՀԿ-ական պատգամավոր Արման Սահակյանին պատկանող «Կրպակ» սուպերմարկետը:
Մեր տեղեկություններով՝ Ջրվեժում գտնվող «Կրպակ» սուպերմարկետի փոխարեն նույնպես «Երեւան Սիթի» է բացվելու: Եւս 5-ով «Երեւան Սիթի» սուպերմարկետների ավելանալու դեպքում դրանց թիվը կդառնա՝ 26: