Նիկոլ Փաշինյանը կտրականապես կապի դուրս չի գալիս. ՀՀ ԱԳՆ
Ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, ՀՀ Աժ պատգամավոր Նիկոլ Փաշինյանին Իտալիայի մայրաքաղաք Հռոմում փորձել են ձերբակալել: Նա այդ մասին գրառում է կատարել ֆեյսբուքում-ում եւ լուսանկար տեղադրել:
Մեր զրույցում ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Տիգրան Բալայանն ասաց, որ Նիկոլ Փաշինյանը դեռ ոչ մեկի հետ կապ չի հաստատել.
«Իհարկե, տեղյակ եմ, որ փորձել են ձերբակալել, բայց Նիկոլ Փաշինյանը կտրականապես կապի դուրս չի գալիս: Մեր դեսպանությանը իտալական ոստիկանությունն ասել է, որ ոչ մի պրետենզիա չունեն պարոն Փաշինյանի նկատմամբ: Հիմա մերոնք փորձում են կապվել նրա հետ: Էդմոն Մարուքյանի հետ եմ խոսել, խնդրել, որ ինքը եւս փորձի, որ Փաշինյանը խոսի մեր դեսպանի հետ՝ հասկանանք՝ ինչ է եղել»,- ասաց Բալայանը: