Սպանության մեջ մեղադրվողի մասին տեղեկություն հայտնողները կստանան դրամական պարգեւ
Ոստիկանությունում շարունակում են ձեռնարկել միջոցառումներ դեկտեմբերի 22-ին «Երեւան սիթի» սուպերմարկետի տարածքում գտնվող շուկայում սպանություն կատարելու մեջ մեղադրվող անձին հայտնաբերելու ուղղությամբ:
ՀՀ ոստիկանության լրատվական ծառայությունից հայտնում են, որ այն անձինք, ովքեր հավաստի տեղեկություններ կարող են հայտնել տեսանյութում երևացող անձի գտնվելու վայրի վերաբերյալ, կամ իրական աջակցություն ցուցաբերել նրա հայտնաբերմանը, «Օպերատիվ-հետախուզական գործունեության մասին» ՀՀ օրենքի համաձայն ՀՀ ոստիկանության կողմից կստանան դրամական պարգեւատրում: ՀՀ ոստիկանությունը երաշխավորվում է տեղեկություններ տրամադրող անձի գաղտնիությունը:
Ավելի վաղ տեղեկացրել էինք, որ դանակահարության հետեւանքով «Երեւան սիթի» սուպերմարկետի տարածքում գտնվող շուկայում սպանվել էր 60-ամյա Լեւոն Ասատրյանը: