Մկրտիչ Արզումանյանը եւ Արամ MP3-ը՝ «Մուրացան» համալսարանական հիվանդանոցում (լուսանկարներ)
Դերասաններ Մկրտիչ Արզումանյանը եւ Արամ MP3-ն այցելել են «Մուրացան» համալսարանական հիվանդանոց: Այս մասին տեղեկացնում է հիվանդանոցի պաշտոնական կայքը: Նրանք այնտեղ բուժվող երեխաներին հանդիպել են դեկտեմբերի 26-ին: Նրանց հետ Երեւանի պետական բժշկական համալսարանի այս նախաձեռնությանը միացել են նաեւ այլ մարդիկ, ինչպես նաեւ կազմակերպություններ: Ամանորի գլխավոր հերոսներ Ձմեռ պապն ու Ձյունանուշը նույնպես ներկա են եղել:
«Մուրացան» համալսարանական հիվանդանոցը շնորհակալություն է հայտնել տարեվերջյան բազմազբաղ առօրյայում ազատ ժամանակ գտնելու, այցելու ու երեխաներին իրենց դրական էներգիան փոխանցելու համար: Վերջերս հիվանդանոցի երեխաների հետ հանդիպելու էր գնացել նաեւ երգչուհի Սիրուշոն: