Մխիթարյանը կմասնակցի ՄՅՈՒ-ի հերթական՝ «Բրիստոլի» դեմ խաղին. ԶԼՄ-ներ
«Մանչեստեր Յունայթեդի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը թիմի կազմում մեկնել է Բրիստոլ քաղաք: Այսօր՝ դեկտեմբերի 20-ին, այնտեղ կայանալու է Անգլիայի լիգայի գավաթի քառորդ եզրափակչի «Բրիստոլ Սիթիի» դեմ հանդիպումը: Բրիտանական ԶԼՄ-ները նշում են, որ թիմի գլխավոր մարզիչ Ժոզե Մոուրինյոն չի բացառել, որ Մխիթարյանը կմասնակցի խաղին:
«Հնարավոր է, որ նա խաղա: Ես որոշ փոփոխություններ եմ անում այդ խաղի համար, թեեւ ոչ մեծ փոփոխություններ, քանի որ «Բրիստոլ Սիթին» Չեմփիոնշիփի լավագույն թիմերից է, իսկ Չեմփիոնշիփը, իմ կարծիքով, այսօր այն նույն Չեմփիոնշիփը չէ, ինչ 5-10 տարի առաջ»,- Մոուրինյոյի խոսքերն է փոխանցում Manchester Evening News-ը:
Մխիթարյանը չի հայտավորվել թիմի վերջին 9 խաղից 8-ին: Միայն 20 րոպե խաղաժամանակ է ստացել 13-րդ տուրի «Բրայթոնի» դեմ խաղում: Մոուրինյոն նշել է, որ համապատասխան գումարի դիմաց պատրաստ է հրաժարվել նրա ծառայություններից ձմեռային տրանսֆերային պատուհանի ընթացքում: