Միհրան Հարությունյանը Ստեփանակերտում տարածք է փնտրում մարզադպրոցի համար
2015-ին Բաքվում կայացած Եվրոպական մարզական խաղերի և 2016-ի օլիմպիադայի արծաթե մեդալակիր, Հայաստանի հունահռոմեական հավաքականի ըմբիշ Միհրան Հարությունյանը պատրաստվում է մարզադպրոց բացել ԼՂ-ում, գրում են ադրբեջանական լրատվամիջոցները:
Հարությունյանի մտադրության մասին հայտնել է նրա ներկայացուցիչ Արթուր Գալստյանը: Մարզիկն այժմ Ստեփանակերտում հարմար տարածք է փնտրում 2018-ին հունահռոմեական ըմբշամարտի մարզադպրոց բացելու համար:
Ադրբեջանական լրատվամիջոցները լուրին հավելում են Հարությունյանի անվան հետ առնչվող սկանդալների վերաբերյալ տեղեկություն: Նշվում է ռուս մոդել Նիկոլ Տենին ծեծելու մեղադրանքի մասին, սակայն որ մի խոսք չկա այն մասին, որ Սոչիի ոստիկանությունը մերժել է քրեական գործ հարուցել: